Rozwiertak maszynowy 3mm HSS-E chwyt prosty Sherwood SHR0652659P
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy 3mm HSS-E chwyt prosty Sherwood SHR0652659P
Sherwood SHR-065-2659P
SHR0652659P
Rozwiertak maszynowy HSS-E, chwyt prosty 3mm SHR0652659P
SHR-065-2659P
SM.CK016,80,5ZLNE
Wykonano zgodnie z: DIN 212.
Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 5.50. Limity tolerancji: +0.004, -0.000.
Średnica: Ponad 5.50 ~. Limity tolerancji: +0.005, -0.000.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 3mm |
| EAN13 Barcode | 5036140178366 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Długość rowków, części roboczej | 15mm |
| Długość całkowita | 61mm |
| Supplier Part No. | SHR-065-2659P |
| UNSPSC Code | 23241611 |
| Waga elementu | 5 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 61mm |
| Długość rowków, części roboczej | 15mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Flute Type | Left Hand Spiral |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 212 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 6 |
| Diameter Tolerance | 0.004 - 0.000 |
| Reamer Type | Fixed |
| Reamer Diameter | 3mm |