Rozwiertak maszynowy 3mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652222C PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy 3mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652222C
Sherwood SHR-065-2222C
SHR0652222C
KC-016,57,9ZN/SM.[NM]
Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 3.00. Limity tolerancji: +0.008, -0.004.
Średnica: Ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.010, -0.005.
Średnica: Ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Limity tolerancji: +0.012, -0.006.
Średnica: Ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Limity tolerancji: +0.015, -0.008.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 3mm |
| EAN13 | 5036140177734 |
| ecl@ss | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 31mm |
| Długość całkowita | 62mm |
| Oznaczenie | SHR-065-2222C |
| UNSPSC | 23241611 |
| Waga elementu | 3 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 62mm |
| Numer produktu | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 31mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Flute Type | Left Hand Spiral |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328-4 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Typ długości | Standard Length |
| Diameter Tolerance | 0.008 - 0.004 |
| Reamer Type | Fixed |
| Reamer Diameter | 3mm |