Rozwiertak maszynowy 4,5mm HSS-E chwyt prosty Sherwood SHR0652663T
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy 4,5mm HSS-E chwyt prosty Sherwood SHR0652663T
Sherwood SHR-065-2663T
SHR0652663T
KC-016,80,5ZN/SM.[NM]
Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 5.50. Limity tolerancji: +0.004, -0.000.
Średnica: Ponad 5.50 ~. Limity tolerancji: +0.005, -0.000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 4.50 mm |
| EAN13 | 5036140328242 |
| ecl@ss | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 21mm |
| Długość całkowita | 80mm |
| Oznaczenie | SHR-065-2663T |
| UNSPSC | 23241611 |
| Waga elementu | 12 g |