Rozwiertak maszynowy 4mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652224E PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy 4mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652224E
Sherwood SHR-065-2224E
SHR0652224E
Rozwiertak maszynowy HSS, chwyt prosty 4mm SHR0652224E
SHR-065-2224E
KC-016,57,9ZN/SM.[NM]
Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 3.00. Limity tolerancji: +0.008, -0.004.
Średnica: Ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.010, -0.005.
Średnica: Ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Limity tolerancji: +0.012, -0.006.
Średnica: Ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Limity tolerancji: +0.015, -0.008.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 4mm |
| EAN13 | 5036140177758 |
| ecl@ss | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 38mm |
| Długość całkowita | 76mm |
| Oznaczenie | SHR-065-2224E |
| UNSPSC | 23241611 |
| Waga elementu | 5 g |