Rozwiertak maszynowy 5mm HSS-E chwyt prosty Sherwood SHR0652664V
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy 5mm HSS-E chwyt prosty Sherwood SHR0652664V
Sherwood SHR-065-2664V
SHR0652664V
SM.CK016,80,5ZLNE
Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 5.50. Limity tolerancji: +0.004, -0.000.
Średnica: Ponad 5.50 ~. Limity tolerancji: +0.005, -0.000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 5mm |
| EAN13 Barcode | 5036140178380 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 23mm |
| Długość całk. | 86mm |
| Sup. Part No. | SHR-065-2664V |
| UNSPSC Code | 23241611 |
| Waga | 14 g |