Rozwiertak maszynowy 5mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652226G PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy 5mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652226G
Sherwood SHR-065-2226G
SHR0652226G
KC-016,66,2ZN/SM.[NM]
Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 3.00. Limity tolerancji: +0.008, -0.004.
Średnica: Ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.010, -0.005.
Średnica: Ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Limity tolerancji: +0.012, -0.006.
Średnica: Ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Limity tolerancji: +0.015, -0.008.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 5mm |
| EAN13 | 5036140177765 |
| ecl@ss | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 44mm |
| Długość całkowita | 87mm |
| Oznaczenie | SHR-065-2226G |
| UNSPSC | 23241611 |
| Waga elementu | 8 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 87mm |
| Numer produktu | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 44mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Flute Type | Left Hand Spiral |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328-4 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 6 |
| Typ długości | Standard Length |
| Diameter Tolerance | 0.010 - 0.005 |
| Reamer Type | Fixed |
| Reamer Diameter | 5mm |