Rozwiertak maszynowy 6mm HSS-E chwyt prosty Sherwood SHR0652665W PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy 6mm HSS-E chwyt prosty Sherwood SHR0652665W
Wykonano zgodnie z: DIN 212.
Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 5.50. Limity tolerancji: +0.004, -0.000.
Średnica: Ponad 5.50 ~. Limity tolerancji: +0.005, -0.000.
Sherwood SHR-065-2665W
SHR0652665W
Rozwiertak maszynowy HSS-E, chwyt prosty 6mm SHR0652665W
SHR-065-2665W
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| Średnica | 6mm |
| EAN13 Barcode | 5036140178403 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 26mm |
| Długość całkowita | 93mm |
| Supplier Part No. | SHR-065-2665W |
| UNSPSC Code | 23241611 |
| Waga elementu | 25 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 93mm |
| Model, kod produktu | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 26mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Flute Type | Left Hand Spiral |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | DIN 212 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 6 |
| Diameter Tolerance | 0.005 - 0.000 |
| Reamer Type | Fixed |
| Reamer Diameter | 6mm |
SM.CK016,95,1ZLNE