Rozwiertak maszynowy 7mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652229K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy 7mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652229K
Sherwood SHR-065-2229K
SHR0652229K
Rozwiertak maszynowy HSS, chwyt prosty 7mm SHR0652229K
SHR-065-2229K
SM.CK016,75,8ZLNE
Lewostronna spirala, prawostronne cięcie. Wykonano zgodnie z: BS 328-4.
Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 3.00. Limity tolerancji: +0.008, -0.004.
Średnica: Ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.010, -0.005.
Średnica: Ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Limity tolerancji: +0.012, -0.006.
Średnica: Ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Limity tolerancji: +0.015, -0.008.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 7mm |
| EAN13 Barcode | 5036140177789 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Długość rowków, części roboczej | 54mm |
| Długość całkowita | 107mm |
| Supplier Part No. | SHR-065-2229K |
| UNSPSC Code | 23241611 |
| Waga elementu | 17 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 107mm |
| Długość rowków, części roboczej | 54mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Flute Type | Left Hand Spiral |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328-4 |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 6 |
| Typ długości | Standard Length |
| Diameter Tolerance | 0.012 - 0.006 |
| Reamer Type | Fixed |
| Reamer Diameter | 7mm |