Rozwiertak maszynowy długi 16mm x254mm HSS Sherwood SHR0642510L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy długi 16mm x254mm HSS Sherwood SHR0642510L
Sherwood SHR-064-2510L
SHR0642510L
Rozwiertak maszynowy HSS, Wydłużony 16.00x254mm SHR0642510L
SHR-064-2510L
KC-016,559,6ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 16mm |
| EAN13 | 5036140177321 |
| ecl@ss | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 154mm |
| Morse Taper | 2 |
| Długość całkowita | 254mm |
| Oznaczenie | SHR-064-2510L |
| UNSPSC | 23241611 |
| Waga elementu | 361 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 254mm |
| Numer produktu | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 154mm |
| Typ chwytu | Morse Taper |
| Flute Type | Left Hand Spiral |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328-4 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 8 |
| Typ długości | Extra Length |
| Taper Shank Size | 2 |
| Diameter Tolerance | 0.015 - 0.008 |
| Reamer Type | Fixed |
| Reamer Diameter | 16mm |