Rozwiertak ręczny 1,5mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652800A PRO19
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak ręczny 1,5mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652800A
Sherwood SHR-065-2800A
SHR0652800A
Rozwiertak ręczny HSS, chwyt prosty, 'PIN' 1.5mm SHR0652800A
SHR-065-2800A
KC-016,90,5ZN/SM.[NM]
Tolerancja metryczna
Średnica: Ponad 1.50 ~ aż do 5.00. Limity tolerancji: +0.075, -0.000.
Średnica: Ponad 5.00 ~ aż do 20.00. Limity tolerancji: +0.125, -0.000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 1.50 mm |
| Diameter Range Max | 2.40 mm |
| Diameter Range Min | 1.4 mm |
| EAN13 | 5036140178533 |
| ecl@ss | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 37 mm |
| Długość całkowita | 57 mm |
| Oznaczenie | SHR-065-2800A |
| UNSPSC | 23241611 |
| Waga elementu | 4 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 57mm |
| Numer produktu | |
| Waga elementu | 4g |
| Średnica | 1.5mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 37mm |
| Diameter Range Min | 1.4mm |
| Diameter Range Max | 2.4mm |