Rozwiertak ręczny 14mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652811M PRO19-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak ręczny 14mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652811M
Sherwood SHR-065-2811M
SHR0652811M
Rozwiertak ręczny HSS, chwyt prosty, 'PIN' 14mm SHR0652811M
SHR-065-2811M
SM.CK016,455,4ZLNE
Do wykończenia stożkowych otworów pod hartowane i szlifowane stożkowe kołki, iglice, trzpienie, zatyczki itd. Wykonano zgodnie z: BS 328-4 i DIN 9A.
Tolerancja metryczna
Średnica: Ponad 1.50 ~ aż do 5.00. Limity tolerancji: +0.075, -0.000.
Średnica: Ponad 5.00 ~ aż do 20.00. Limity tolerancji: +0.125, -0.000.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241611 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-065-2811M |
| EAN13 Barcode | 5036140178649 |
| Długość całk. | 255 mm |
| Średnica | 14mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 210 mm |
| Diameter Range Min | 13.8 mm |
| Diameter Range Max | 17.74 mm |
| Waga elementu | 355 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| Długość całk. | 255 mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | |
| Średnica | 14 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 210 mm |
| Diameter Range Min | 13.8 mm |
| Diameter Range Max | 17.74 mm |
| Typ chwytu | |
| Flute Type | |
| Cutting Direction | |
| Standard, norma | |
| Finish/Coating | |
| Liczba ostrzy | |
| Taper Shank Size |