SERRATED SADDLE FOR 4T COLLISION zestaw naprawczy Kennedy KEN5678390K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SERRATED SADDLE FOR 4T COLLISION REPAIR KIT Kennedy KEN5678390K
Kennedy KEN-567-8390K
KEN5678390K
SERRATED SADDLE FOR 4T COLLISION REPAIR KIT Kennedy
KEN-567-8390K
SM.CK016,13,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Spreader Ram = Rozpierak kątowy
Spreader Ram Repair Kit = Rozpierak kątowy zestaw naprawczy
Small Extension Tube = Małe ramię przedłużające
Medium Extension Tube = Średnie ramię przedłużające
Long Extension Tube = Długie ramię przedłużające
Extra Long Extension Tube = Bardzo długie ramię przedłużające
Double Ended Male Snap Connector = Obustronna szybkozłączka
Flat Base = Płaska podstawa
90° ‘V’ Base = Podstawa "V "90°
Wedge Head = Końcówka klinowa
Spread Plunger Toe = Popychacz rozpierający
Spreader Ram Toe = Ubijak rozpierający
Rubber Head = Końcówka gumowa
Serrated Saddle = Końcówka ząbkowana
Seal Repair Kit = Zestaw do naprawy uszczelek
Replacement Blow Mould Case = Zamienna walizka na narzędzia
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Opis | Serrated Saddle |
| EAN13 Barcode | 5036140023413 |
| Głębokość całk. | 50 |
| Długość całkowita | 35 |
| Waga całkowita | 0.221 |
| Szerokość całk. | 35 |
| Size | 35 ? mm |
| Supplier Part No. | 5678390K |
| To Suit Model | 4 t |
| UNSPSC Code | 78181501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opis | Serratted Saddle 35mm ? |
| Numer produktu | F0013 |
| Typ produktu | Serrated Saddle |
| To Suit Model | 4T Collision Repair Kit |
| Waga | 221g |