SUSTAINABLE ROLL MAINTENANCE 37CMx40M Solent SOL7422800A Wyprzedaż Ostatnie Sztuki
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SUSTAINABLE ROLL MAINTENANCE 37CMx40M Solent SOL7422800A
SOL-742-2800A
Sustainable Maintenance Absorbents - Rolls
Maintenance Sustainable absorbents are great for dealing with both oil and water as well as transmission fluid, hydraulic fluid, coolants, diesel fuel and many other fluids.
Rolls
- Tested to BS 7959.
Size: 37cmx40m
Pack qty: 1
Absorption: 130ltr
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Absorption | 130 L |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Brand | Solent Spill Control |
| EAN13 Barcode | 5036140391246 |
| eCl@ss Code | 30020000 |
| Długość | 40 m |
| Supplier Part No. | SOL-742-2800A |
| UNSPSC Code | 47131909 |
| Szerokość | 37 cm |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Maintenance |
| Kolor | Grey |
| Długość całkowita | 40 m metre" cal |
| Szerokość całk. | 37 cm centimetre" cal |
| Model, kod produktu | M0004050 |
| Standard, norma | BS 7959 |
| Absorbent Capacity | 130 L litre |