Ściągacz do uszczelek Kennedy KEN5032900K KEN-503-2900K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacz do uszczelek Kennedy KEN5032900K KEN-503-2900K
Kennedy KEN-503-2900K
Ściągacz do USZCZELEK
KEN-503-2900K
Opis produktu
Dwa ostre zaczepy usuwają zatłuszczone, naoliwione uszczelki z łożysk, korpusów przekładni etc. Trzpień wykonany z utwardzonej i hartowanej stali węglowej zaczepy mają czernione wykończenie. Trzpień jest chromowany przeciw korozji. Rękojeść antyudarowa.Długość całkowita: 310mm (121/4").
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140013599 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Model Number | SPT312 |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całkowita | 410 |
| Waga całkowita | 0.381 |
| Szerokość całk. | 120 |
| Supplier Part No. | 5032900K |
| UNSPSC Code | 27140000 |
| Waga elementu | 365 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość szczęk | mm |
| Lifting Capacity | kg kilogram |
| Model, kod produktu | SPT312 |
| Typ produktu | Seal Puller Tool |
| Waga elementu | 365kg |
| Liczba elementów | 1 |
| Special Features |
KEN5032900K
Ściągacz DO USZCZELEK Kennedy
KEN-503-2900K
SM.CK016,34ZLNE
Narzędzia Cromwell