Ściągacz hydrauliczny w zestawie 18szt. Kennedy KEN5033500K KEN-503-3500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 248,00 zł
Cena regularna:
1 014,63 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacz hydrauliczny HP19 zestaw 18szt. Kennedy KEN5033500K KEN-503-3500K
Ściągacz Kennedy może być używany jako dwuramienny lub trójramienny z tą samą głowicą.
Zawartość zestawu ściągacza:
- uniwersalna głowica,
- siłownik hydrauliczny,
- 3 komplety 3-pozycyjnych ramion,
- 6 łączników, 6 śrub, nakrętki i podkładki,
- przedłużacz,
- nakrętka siłownika,
- mocna walizka antyudarowa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140043145 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Model | HP19 |
| Wymiary całkowite | 400x260x70mm |
| Supplier Part No. | 5033500K |
| UNSPSC Code | 27111712 |
| Waga zestawu | 4,9 kg |