Ściągacz hydrauliczny z płytkami separującymi 25szt. Kennedy KEN5033520K KEN-503-3520K
dostępny
Cena regularna:
2 053,10 zł
Cena regularna:
1 669,19 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacz hydrauliczny z płytkami separującymi 25szt. Kennedy KEN5033520K KEN-503-3520K
Kennedy KEN-503-3520K
Ściągacz hydrauliczny z płytkaMI SEPARUJACYMI (25szt.)
KEN-503-3520K
Opis produktu
10-tonowy siłownik hydrauliczny z pokrętłem T. Do maszyn rolniczych, przemysłu, garaży.Zawartość: (KEN- 503-7200K)
1x siłownik hydrauliczny.
3x ramiona.
1x głowica dwuramienna.
1x głowica trzyramienna.
1x przedłużacz siłownika.
2x 200 mm trzpienie główne.
2x 230mm przedłużacze.
1x trzpień.
1x pierścień siłownika.
1x nakrętka siłownika.
Walizka przeciwudarowa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140043138 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Model Number | HPS22 |
| Głębokość całk. | 140 |
| Długość całkowita | 525 |
| Waga całkowita | 17 |
| Szerokość całk. | 430 |
| Supplier Part No. | 5033520K |
| UNSPSC Code | 27111712 |
| Waga elementu | 16.0 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | mm |
| Długość | mm |
| Model, kod produktu | |
| Typ produktu | Puller Set |
| Waga elementu | 17kg |
| Liczba elementów | 25 |
| Pushing Capacity | t metric tonne |
| Includes | 1x hydraulic ram 1x ram extension 100mm 1x ram extension 50mm 1x ram nut 1x ram ring 1x separator 75-105mm 1x triple head 1x twin head 2x extension rods 230mm 2x main rods 200mm 3x puller leg 4" 3x puller leg 6" 3x puller leg 8" Blow moulded storage case |
| Additional Features | 10 ton capacity hydraulic ram |
| Number of Jaws | 2 3 |
| Jaw Reach | mm |
KEN5033520K
Ściągacz HYDRAULICZNY Z PLYTKAMI SEPARUJACYMI (25 SZT.) Kennedy
KEN-503-3520K
SM.CK016,1125ZLNE
Narzędzia Cromwell