Ściągacz mechaniczny 3" 2-ramienny dwustronny Kennedy KEN5033030K KEN-503-3030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacz mechaniczny 3" 2-ramienny dwustronny Kennedy KEN5033030K KEN-503-3030K
Kennedy KEN-503-3030K
Ściągacz Mechaniczny dwustronny 3" 2-RAMIENNY
KEN-503-3030K
Opis produktu
Odwracalny/dwustronny nastawnyUżywane do ściągania kół zębatych, przegubów kulowych, łożysk, rolek, kół łańcuchowych etc. Zasięg od 75 do 200mm. Wszystkie mają dwustronne, nastawne, odwracalne ramiona do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.
Wybór
Staraj się używać ściągaczy 3-ramiennych jeśli jest to możliwe. Lepiej rozłożone są obciążenia na ramiona i łatwiej przebiega proces ściągania. Sprawdź jaki rozstaw jest wymagany. Głębokość zależy od wielkości zdejmowanego detalu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140007406 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całkowita | 127 |
| Waga całkowita | 0.439 |
| Szerokość całk. | 117 |
| Model, kod produktu | MP275 |
| Reach | 60 mm |
| Spread | 40 - 75 mm |
| Supplier Part No. | 5033030K |
| Długość części gwintowanej | 125 mm |
| UNSPSC Code | 27111712 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 40 to 75mm |
| Maximum Diameter | mm |
| Model, kod produktu | MP275 |
| Typ produktu | Puller |
| Reach | 60 mm |
| Spread | 40 - 75 mm |
| Długość części gwintowanej | 125 mm |
| To Suit | |
| Waga elementu | 0.439kg |
| Liczba elementów | 1 |
| Includes | Tool Only |
| Minimum Diameter | mm |
| Additional Features | Can be assembled for internal or external use Supplied with 2-legged yoke |
| Number of Jaws | 2 |
| Jaw Reach | 60 mm |
KEN5033030K
Ściągacz MECHANICZNY DWUSTRONNY 3" 2-RAMIENNY Kennedy
KEN-503-3030K
SM.CK016,75,2ZLNE
Narzędzia Cromwell