Ściągacz mechaniczny 3" 2/3-ramienny dwustronny Kennedy KEN5033230K KEN-503-3230K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
170,50 zł
Cena regularna:
138,62 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacz mechaniczny 3" 2/3-ramienny dwustronny Kennedy KEN5033230K KEN-503-3230K
Kennedy KEN-503-3230K
Ściągacz Mechaniczny dwustronny 3" 2/3-RAMIENNY
KEN-503-3230K
Opis produktu
2- i 3-ramienne, odwracalne, dwustronne, nastawneWykonane ze stali chromowo-wanadowej. Każdy zestaw zawiera części to złożenia 2- lub 3-ramiennego wewnętrznego lub zewnętrznego ściągacza. Ramiona można ustawić w 2 pozycjach.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140003897 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Głębokość całk. | 25 |
| Długość całkowita | 310 |
| Waga całkowita | 0.735 |
| Szerokość całk. | 195 |
| Reach | 75 mm |
| Spread | 41 - 53 mm |
| Supplier Part No. | 5033230K |
| Długość części gwintowanej | 80 mm |
| UNSPSC Code | 27111712 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 40 to 75mm |
| Maximum Diameter | mm |
| Model, kod produktu | |
| Typ produktu | Puller |
| Reach | 60 mm |
| Spread | 40 - 75 mm |
| Długość części gwintowanej | 125 mm |
| To Suit | |
| Waga elementu | 0.735kg |
| Liczba elementów | 1 |
| Includes | 1 x 2-legged yoke 1 x 3-legged yoke 1 x thrust bolt 3 x leg assemblies |
| Minimum Diameter | mm |
| Additional Features | Can be used for internal and external applications Double-ended, adjustable, reversible legs |
| Number of Jaws | 2 3 |
| Jaw Reach | 60 mm |
KEN5033230K
Ściągacz MECHANICZNY DWUSTRONNY 3" 2/3-RAMIENNY Kennedy
KEN-503-3230K
SM.CK016,132ZLNE
Narzędzia Cromwell