Ściągacz mechaniczny 4" 2/3-ramienny dwustronny Kennedy KEN5033240K KEN-503-3240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$51.28
Cena regularna:
$41.69
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacz mechaniczny 4" 2/3-ramienny dwustronny Kennedy KEN5033240K KEN-503-3240K
Kennedy KEN-503-3240K
Ściągacz Mechaniczny dwustronny 4" 2/3-RAMIENNY
KEN-503-3240K
Opis produktu
2- i 3-ramienne, odwracalne, dwustronne, nastawneWykonane ze stali chromowo-wanadowej. Każdy zestaw zawiera części to złożenia 2- lub 3-ramiennego wewnętrznego lub zewnętrznego ściągacza. Ramiona można ustawić w 2 pozycjach.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140003903 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całkowita | 365 |
| Waga całkowita | 1.29 |
| Szerokość całk. | 210 |
| Reach | 100 mm |
| Spread | 40 - 87 mm |
| Supplier Part No. | 5033240K |
| Długość części gwintowanej | 100 mm |
| UNSPSC Code | 27111712 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 50 to 100mm |
| Maximum Diameter | mm |
| Model, kod produktu | |
| Typ produktu | Puller |
| Reach | 70 mm |
| Spread | 50 - 100 mm |
| Długość części gwintowanej | 160 mm |
| To Suit | |
| Waga elementu | 1.29kg |
| Liczba elementów | 1 |
| Includes | 1 x 2-legged yoke 1 x 3-legged yoke 1 x thrust bolt 3 x leg assemblies |
| Minimum Diameter | mm |
| Additional Features | Can be used for internal and external applications Double-ended, adjustable, reversible legs |
| Number of Jaws | 2 3 |
| Jaw Reach | 70 mm |
KEN5033240K
Ściągacz MECHANICZNY DWUSTRONNY 4" 2/3-RAMIENNY Kennedy
KEN-503-3240K
SM.CK016,160,1ZLNE
Narzędzia Cromwell