Ściągacz mechaniczny 4" 3-ramienny dwustronny Kennedy KEN5033140K KEN-503-3140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
154,00 zł
Cena regularna:
125,20 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacz mechaniczny 4" 3-ramienny dwustronny Kennedy KEN5033140K KEN-503-3140K
Kennedy KEN-503-3140K
Ściągacz Mechaniczny dwustronny 4" 3-RAMIENNY
KEN-503-3140K
Opis produktu
Odwracalny/dwustronny nastawnyWykonane z kutej stali chromowo-wanadowej.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140007451 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Głębokość całk. | 72 |
| Długość całkowita | 161 |
| Waga całkowita | 1.1 |
| Szerokość całk. | 90 |
| Model, kod produktu | MP3100 |
| Reach | 70 mm |
| Spread | 50 - 100 mm |
| Supplier Part No. | 5033140K |
| Długość części gwintowanej | 160 mm |
| UNSPSC Code | 27111712 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 50 to 100mm |
| Maximum Diameter | mm |
| Model, kod produktu | MP3100 |
| Typ produktu | Puller |
| Reach | 70 mm |
| Spread | 50 - 100 mm |
| Długość części gwintowanej | 160 mm |
| To Suit | |
| Waga elementu | 1.1kg |
| Liczba elementów | 1 |
| Includes | Tool Only |
| Minimum Diameter | mm |
| Additional Features | Can be assembled for internal or external use Supplied with 3-legged yoke |
| Number of Jaws | 3 |
| Jaw Reach | 70 mm |
KEN5033140K
Ściągacz MECHANICZNY DWUSTRONNY 4" 3-RAMIENNY Kennedy
KEN-503-3140K
SM.CK016,131,3ZLNE
Narzędzia Cromwell