Ściągacz ślizgowy młotkowy zew-wew 3-ramienny Kennedy KEN5033340K KEN-503-3340K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 160,40 zł
Cena regularna:
943,41 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacz ślizgowy młotkowy zew-wew 3-ramienny Kennedy KEN5033340K KEN-503-3340K
Kennedy KEN-503-3340K
Ściągacz ślizgowy młotkowy zewnętrzny wewnętrzny 3-ramienny
KEN-503-3340K
Opis produktu
3-ramienny wewnętrzny i zewnętrznyWielofunkcyjny zestaw
Uchwyt młotkowy ślizgowy wykonany z hartowanej stali węglowej, chromowanej, waga 1.2 kg. Rączka ślizgowa do ściągania łożysk z trzpieni nieprzelotowych. Używane kiedy brakuje wałka lub innego przedmiotu oporu o który można zaczepić siłowniki hydrauliczne. Łożysko jest usuwane przed udar rękojeści młotka w punkcie Stop na końcu pręta. Ramiona ściągacza zaczepia się o łożysko i skręca do dołu stożkową nakrętkę aż do blokady ramion. Pakowany w walizce antyudarowej.
6-sztukowy zestaw zawiera:
1x Chwyt typu T.
1x młotek 1,2kg.
1x3 ramienny ściągacz wewnętrzny 15 - 30mm.
1x3 ramienny ściągacz wewnętrzny 30 - 80mm.
1x3 ramienny ściągacz zewnętrzny 15 - 80mm.
1x kaseta antyudarowa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140043299 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Głębokość całk. | 80 |
| Długość całkowita | 460 |
| Waga całkowita | 4.91 |
| Szerokość całk. | 235 |
| Model, kod produktu | IEP |
| Supplier Part No. | 5033340K |
| UNSPSC Code | 27111712 |
| Waga elementu | 4.95 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 15 to 80mm |
| Maximum Diameter | mm |
| Model, kod produktu | YC-607 |
| Typ produktu | Slide Hammer Puller Set |
| Reach | mm |
| Spread | mm |
| Długość części gwintowanej | mm |
| To Suit | |
| Waga elementu | 4.95kg |
| Liczba elementów | 6 |
| Includes | 1x 3 jaw external puller 15 - 80mm 1x 3 jaw internal puller 15 - 30mm 1x 3 jaw internal puller 30 - 80mm 1x blow moulded case 1x hammer 1.2kg 1x T-bar |
| Minimum Diameter | mm |
| Additional Features | Can be assembled for internal or external use Fully hardened and chromed carbon steel |
| Number of Jaws | 3 |
| Jaw Reach | mm |
KEN5033340K
Ściągacz SLIZGOWY MLOTKOWY zew./WEWN., 3-RAMIENNY Kennedy
KEN-503-3340K
SM.CK016,665ZLNE
Narzędzia Cromwell