Ściągacze hakowe do samochodów 295mm Kennedy KEN5038770K KEN-503-8770K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacze hakowe do samochodów 295mm Kennedy KEN5038770K KEN-503-8770K
Kennedy KEN-503-8770K
KEN5038770K
CURVED RUBBER HOOK TOOL 295mm LENGTH Kennedy KEN5038770K
Kennedy KEN-503-8770K
SM.CK016,30,2ZLNE
Wygięty ściągacz hakowy służy do wsuwania lub ściągania gumowych podkładek i uszczelek. Narzędzie posiada długi chwyt i wygiętą głowicę do łatwej pracy w obu kierunkach. Wykonane z utwardzonej i hartowanej stali chromowo wanadowej z wygodną rękojeścią.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140296565 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całkowita | 360 |
| Waga całkowita | 0.185 |
| Szerokość całk. | 95 |
| Supplier Part No. | 5038770K |
| UNSPSC Code | 27141000 |
| Waga | 150 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | L litre |
| Cup Diameter | mm |
| Długość | 295mm |
| Max Lift | kg |
| Typ produktu | Hook Tool |
| Waga | 150g |
| Liczba elementów | 1 |
| Includes | Tool only |
| Tool Material | Metal |
| Air Pressure | psi pounds per square inch bar bar |
| Tool Application | Gasket Seal |
| Additional Features | Comfort grip handle Manufactured from Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Number of Cups |