Ściernica 76x50x6mm listkowa wykańczająca gruba York Abrasives YRK2458410K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściernica 76x50x6mm listkowa wykańczająca gruba York Abrasives YRK2458410K
York Abrasives YRK-245-8410K
YRK2458410K
76x50x6mm NYLON FINISHING WHEEL COARSE York Abrasives YRK2458410K
YRK-245-8410K
SM.CK016,42,8ZLNE
Wykonane z wysokiej jakości nylonu, który jest zarówno elastyczny, trwały i nie blokuje się tak łatwo, jak standardowy materiał ścierny. 6mm średnica trzpienia. Idealne do: obróbki wykończeniowej, lekkiego okrawania, dekorowania, ścierania, doszlifowywania etc.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.115 |
| UNSPSC Code | 31191509 |
| eCl@ss Code | 21011390 |
| Producent | York |
| Supplier Part No. | 2458410K |
| EAN13 Barcode | 5036140289871 |
| Ziarnistość | Coarse |
| Szerokość całk. | 50 mm |
| Średnica | 76mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Średnica dysku | 76 mm |
| Grade | Coarse |
| Ziarnistość | 50-80 |
| Maksymalne obroty | RPM, obr/min |
| Długość całk. | mm |
| Szerokość całk. | 25 mm |
| Product Number | |
| Typ produktu | Wheel |
| Średnica chwytu | 6 mm |