Ściernica trzpieniowa 60x50mm AlOx P180 6mm listkowa York Abrasives YRK2205140K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściernica trzpieniowa 60x50mm ALOx P180 6mm listkowa York Abrasives YRK2205140K
York Abrasives YRK-220-5140K
YRK2205140K
Ściernica trzpieniowa listkowa 60x50mm AL/OX P180-6mm York Abrasives YRK2205140K
YRK-220-5140K
SM.CK016,16,3ZLNE
Metalowy sztyflet wbudowany wściernicę listkową stosuje się na narzędziach pneumatycznych i elektronarzędziach. Wykonany z wysokiej jakości płótna ściernego. Ściernice mają szerokie zastosowanie: usuwanie rdzy, wygładzanie materiału po spawaniu oraz drewna przed malowaniem etc. Pakowane w pudełkach po 10 sztuk, z wyjątkiem wymiarów 60 x 50 i 80 x 50, które pakowane są po 6. Typ ściernicy listkowej z cofniętą piastą w celu uzyskania maksymalnego dostępu do ciasnych naroży.
Zastosowanie
Końcowe wykończanie metalowych powierzchni. Usuwanie zadziorów i dopasowywanie obrobionych elementów. Dopasowywanie i wykańczanie narzędzi, rurek, matryc, form, kanałów (rowków). Dopasowywanie i czyszczenie krawędzi. Przygotowywanie powierzchni do malowania i powlekania. Może być stosowana do obróbki drewna, tworzyw sztucznych i włókna szklanego.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.133 |
| UNSPSC Code | 31191504 |
| eCl@ss Code | 21011318 |
| Producent | York |
| Supplier Part No. | 2205140K |
| EAN13 Barcode | 5036140219007 |
| Wysokość | 50 mm |
| Ziarnistość | P180 |
| Średnica | 60mm |
| Maksymalne obroty | 10200 rpm |
| Waga | 1330 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P180 |
| Maximum Operating Speed | 12,000 rpm revolutions per minute |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Typ chwytu | Plain |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Wheel Width | 50 mm |