Ściernica trzpieniowa B123 Kennedy KEN2501230K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściernica trzpieniowa B123 Kennedy KEN2501230K
Kennedy KEN-250-1230K
KEN2501230K
KC-016,5,1ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Średnica | 5 mm |
| EAN13 | 5036140101005 |
| ecl@ss | 21011302 |
| Grade | RA80 |
| Maksymalne obroty | 100000 rpm |
| Długość całkowita | 3 mm |
| Waga całkowita | 0.002 |
| Shape | B123 |
| Oznaczenie | KEN-250-1230K |
| UNSPSC | 23131514 |
| Waga | 20 lb |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | RA80 |
| Długość | 5mm |
| Maksymalne obroty | 100000 |
| Numer produktu | |
| Średnica | 5mm |
| Średnica chwytu | mm |
| Materiał ścierny | |
| Shape Reference | B123 |