Ścinak do klipsów Kennedy KEN5032800K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścinak do klipsów Kennedy KEN5032800K
Kennedy KEN-503-2800K
SCINAK do KLIPSOW
KEN-503-2800K
Opis produktu
Do ścinania plastikowych klipsów wewnętrz tapicerki. Odporny na korozję.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 15mm |
| Kod EAN13 | 5036140028029 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 259 |
| Waga całkowita | 0.135 |
| Szerokość całk./opak. | 84 |
| Nr produktu | 12-K127C |
| Kod UNSPSC | 27141000 |
| Waga | 135g |
| Szerokość | 50mm |
KEN5032800K
SCINAK DO KLIPSOW Kennedy
KEN-503-2800K
SM.CK016,23,6ZLNE
Narzędzia Cromwell