Ścisk modelarski 1-1/4" Kennedy KEN5184400K PRO19
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk modelarski 1-1/4" Kennedy KEN5184400K
Kennedy KEN-518-4400K
Ścisk MODELARSKI 1-1/4"
KEN-518-4400K
Opis produktu
Utwardzone i hartowane szczęki ze sprężynującą zapinką. Pokrętła radełkowane celem lepszego zacisku. śruby czernione.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Clamping Capacity | 32mm |
| Kod EAN13 | 5036140111998 |
| Kod eCl@ss | 23149000 |
| Długość | 50mm |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 90 |
| Waga całkowita | 0.062 |
| Szerokość całk./opak. | 55 |
| Kod UNSPSC | 27112100 |
| Waga elementu | 90g |
KEN5184400K
SCISK MODELARSKI 1-1/4" Kennedy
KEN-518-4400K
SM.CK016,36,7ZLNE
Narzędzia Cromwell