Ścisk narożnikowy Kennedy KEN5976000K KEN-597-6000K MTM PRO24-1
dostępny
Cena regularna:
44,02 €
Cena regularna:
35,79 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk narożnikowy Kennedy KEN5976000K
Profesjonalny ścisk narożnikowy Kennedy zalecany do prac z drewnem, rurkami, prostownikami.
Ścisk z ruchomymi szczękami, które akceptują różne szerokości materiału. Korpus ścisku wykonany z odlewu aluminiowego do mocowania na blacie. Wymiary: podstawa 158x158mm, głębokość szczęki: 36mm, szerokość rowka: 10mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140144453 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Głębokość całk. | 55 |
| Długość całkowita | 308 |
| Waga całkowita | 1.20 |
| Szerokość całk. | 258 |
| Supplier Part No. | 5976000K |
| UNSPSC Code | 27112121 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Silver |
| Zakres chwytu | lb pound |
| Model, kod produktu | |
| Type | Corner Clamp |
| Body Material | Aluminium |
| Screw Material | Stal |
| Angle Type | Fixed |
| Materiał szczęk | Aluminium |
| Maximum Opening Capacity | 70mm |
| Minimum Opening Capacity | 0mm |
| Maximum Clamping Angle | 90° degree |
| Minimum Clamping Angle | 90° degree |
| Opening Capacity Range | 36 mm |
| Clamping Angle Range | ° degree |
| Jaw Length | 36 mm |
Zdjęcie poglądowe, ścisk może mieć inny kolor obudowy.
Kennedy KEN-597-6000K
KEN-597-6000K
SM.CK016,101,2ZLNE
Narzędzia Cromwell