Ścisk stolarski stalowy G 1" Kennedy KEN5391970K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk stolarski stalowy G 1" Kennedy KEN5391970K
Kennedy KEN-539-1970K
Ścisk stolarski stalowy G 1"
KEN-539-1970K
Opis produktu
Spawana stalowa rama z chromowaną stalową śrubą, uchwytem i obrotnicą. Dla lekkiego użytku.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115385 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Opening Capacity | 25mm |
| Nr produktu | KEN-539-1970K |
| Throat Depth | 27mm |
| Throat Type | Standard |
| Kod UNSPSC | 27112120 |
| Waga elementu | 80g |
KEN5391970K
SCISK STOLARSKI STALOWY G 1" Kennedy
KEN-539-1970K
SM.CK016,9,5ZLNE
Narzędzia Cromwell