Ścisk stolarski stalowy G 2" Kennedy KEN5391980K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk stolarski stalowy G 2" Kennedy KEN5391980K
Kennedy KEN-539-1980K
Ścisk stolarski stalowy G 2"
KEN-539-1980K
Opis produktu
Spawana stalowa rama z chromowaną stalową śrubą, uchwytem i obrotnicą. Dla lekkiego użytku.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115392 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Opening Capacity | 52mm |
| Głębokosć całk./opak. | 8 |
| Długość całk./opak. | 100 |
| Waga całkowita | 0.12 |
| Szerokość całk./opak. | 60 |
| Throat Depth | 25mm |
| Throat Type | Standard |
| Kod UNSPSC | 27112120 |
| Waga elementu | 130g |
KEN5391980K
SCISK STOLARSKI STALOWY G 2" Kennedy
KEN-539-1980K
SM.CK016,15ZLNE
Narzędzia Cromwell