Ścisk stolarski stalowy głęboki 2.1/2" Kennedy KEN5392010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk stolarski stalowy głęboki 2.1/2" Kennedy KEN5392010K
Kennedy KEN-539-2010K
Ścisk stolarski stalowy G głęboki 2.1/2"
KEN-539-2010K
Opis produktu
Spawana stalowa rama z chromowaną stalową śrubą, uchwytem i obrotnicą. Dla lekkiego użytku.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115422 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Opening Capacity | 63mm |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 160 |
| Waga całkowita | 0.345 |
| Szerokość całk./opak. | 110 |
| Nr produktu | KEN-539-2010K |
| Throat Depth | 66mm |
| Throat Type | Deep |
| Kod UNSPSC | 27112120 |
| Waga elementu | 360g |
KEN5392010K
SCISK STOLARSKI STALOWY G GLEBOKI 2.1/2" Kennedy
KEN-539-2010K
SM.CK016,18,4ZLNE
Narzędzia Cromwell