Ścisk stolarski wysokowydajny G 6" Kennedy KEN5392260K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
240,50 zł
Cena regularna:
195,53 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk stolarski wysokowydajny G 6" Kennedy KEN5392260K
Kennedy KEN-539-2260K
Ścisk stolarski wysokowydajny G 6"
KEN-539-2260K
Opis produktu
Ze stali kutej, żebrowa konstrukcja, anty-poślizgowa oprawa pardzo przydatne przy produkcji i spawaniu itp.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115538 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Opening Capacity | 100mm |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 300 |
| Waga całkowita | 2.73 |
| Szerokość całk./opak. | 140 |
| Throat Depth | 72mm |
| Kod UNSPSC | 27112120 |
| Waga elementu | 1.90 kg |
KEN5392260K
SCISK STOLARSKI WYSOKOWYDAJNY G 6" Kennedy
KEN-539-2260K
SM.CK016,134,7ZLNE
Narzędzia Cromwell