Scyzoryk kieszonkowy 4 ostrza SwissTech SWT5371040K PRO19 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SwissTech Scyzoryk kieszonkowy 4 ostrza SWT5371040K
SwissTech SWT-537-1040K
SWT5371040K SwissTech SCYZORYK KIESZONKOWY SWISS+TECH 4 OSTRZA
Scyzoryk kieszonkowy z 4 ostrzami
Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej. Satynowe, matowe wykonczenie obudowy z trzema gumowymi paskami do lepszego chwytu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 50 mm |
| Producent | SwissTech |
| EAN13 Barcode | 5036140332225 |
| eCl@ss Code | 29039001 |
| Supplier Part No. | K5004G3 |
| UNSPSC Code | 27111504 |
| Waga elementu | 95 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 60mm |
| Szerokość ostrza | 13mm |
| Closed Length | 90mm |
| Handle Colour | Silver |
| Number of Blades | 4 |
| Długość całkowita | 150mm |
| Typ | Pocket Knife |
| Materiał ostrza | Stainless Steel |
| Handle Material | Stainless Steel |
| Blade Dimensions | 60mm x 13mm |
| Compatible Materials | Adhesive Tape Cardboard Paper Plastic Shrink Wrap/Stretch Film |
| Blade Shape | Straight |
| Reusability | Multiple Use/Non-replaceable Blades |
| Hand Preference | Right/Left Hand |
| Number of Functions | 4 |
| Blade Edge Type | Standard |
| Blade Operation | Folding |
| Knife Features | Keyring |