Siatka ochronna 6-13mm czerwona 50m zabezpieczająca Avon AVN9560060K MTM
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siatka ochronna 6-13mm czerwona 50m zabezpieczająca Avon AVN9560060K AVN-956-0060K
- Wykonane z polimerów odpornych na substancje chemiczne
- Łatwe w użyciu przy produkcji i dystrybucji towarów
- Małe szpary.
- Wysoki poziom ochrony.
- 11 kolorów zakresu wymiaru.
- Testowane przez wiele lat.
Specyfikacja:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Avon |
| Kolor | Czerwony |
| Zakres średnic | 6 - 13 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140018143 |
| eCl@ss Code | 20420200 |
| Długość całkowita | 50 m |
| Supplier Part No. | 9560060K |
| UNSPSC Code | 24141515 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Zakres średnic | 6 - 13mm |
| Długość | 50/Hank m; mm |
| Product Number | |
| Type | Hank |