Skrobak 8" półokrągły do łożysk Kennedy KEN5182780K PRO19-20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Skrobak 8" półokrągły do łożysk KEN5182780K
Kennedy KEN-518-2780K
KEN5182780K Kennedy SKROBAK POLOKRAGLY DO LOZYSK 8"
Heavy Duty Scrapers - Chrome Vanadium Steel Blade
All have wooden contoured handles with high grade steel blades which are hardened and tempered with extremely keen cutting edges. Scrapers reduce high spots by removing minute amounts of metal from a surface which has been previously machined or filed.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 320 |
| Szerokość całk. | 30 |
| Głębokość całk. | 30 |
| Waga | 0.18 |
| UNSPSC Code | 27112009 |
| eCl@ss Code | 21040801 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5182780K |
| EAN13 Barcode | 5036140111745 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość całk. | 52 mm |
| Długość całk. | 205 mm |
| Szerokość całk. | 14 mm |
| Product Number | |
| Długość chwytu | 60 mm |
| Shape | Half Round |
| Type | Bearing Scraper |
| Handle Shape | Contoured |