Skrobak do szyb z antypoślizgowym uchwytem Kennedy KEN5377560K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WINDOW SCRAPER BLADES (PKT-10) Kennedy KEN5377560K
Kennedy KEN-537-7560K
KEN5377560K
WINDOW SCRAPER BLADES (PKT-10) Kennedy
KEN-537-7560K
SM.CK016,3,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ostrza (10 szt)
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140250864 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Supplier Part No. | 5377560K |
| UNSPSC Code | 27111500 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 40mm |
| Szerokość ostrza | 10mm |
| Długość całkowita | |
| Point Type | |
| Numer produktu | 537-756 |
| Typ | Replacement Blade |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | |
| Blade Dimensions | 40x10 |
| Tang Type | |
| Number of Scraping Edges | |
| Pack Quantity | 10 |