Skrobak hakowy 8" Senator SEN5331900K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrobak hakowy 8" Senator SEN5331900K
Senator SEN-533-1900K
SEN5331900K
SKROBAK HAKOWY 8" Senator
SEN-533-1900K
SM.CK016,18,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ze stali węglowej, pokryte bezbarwnym lakierem ostrze z wysokiej jakości drewnianym uchwytem. Narzędzie generalnego użytku, często przydatne w domu. Używany do usuwania zaschniętej farby z miejsc ciężko dostępnych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140160682 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Głębokość całk. | 40 |
| Długość całkowita | 195 |
| Waga całkowita | 0.09 |
| Szerokość całk. | 55 |
| Supplier Part No. | SEN-533-1900K |
| UNSPSC Code | 27111500 |
| Weight per 12 | 1.30 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 60mm |
| Szerokość ostrza | 45mm |
| Długość całkowita | 200mm |
| Point Type | Hooked Point |
| Typ | Shavehook |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Drewno |
| Blade Dimensions | 60x45 |
| Tang Type | Half Tang |
| Number of Scraping Edges | 1 |
| Pack Quantity | 1 |