Skrobak hakowy kombi 180mm 7" Kennedy KEN5331070K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrobak hakowy kombi 180mm 7" Kennedy KEN5331070K
Kennedy KEN-533-1070K
KEN5331070K
7" THROUGH TANG COMBINATION SHAVEHOOK Kennedy
KEN-533-1070K
SM.CK016,32,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokowydajne ostrze i wysokiej jakości uchwyt. Do usuwania farby z płaszczyzny, powierzchni wklęsłych i wypukłych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 185 |
| Szerokość całk. | 55 |
| Głębokość całk. | 45 |
| Waga całkowita | 0.135 |
| UNSPSC Code | 27111500 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5331070K |
| EAN13 Barcode | 5036140113916 |
| Weight per 6 | 2.70 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 60mm |
| Szerokość ostrza | 45mm |
| Długość całkowita | 180mm |
| Point Type | Hooked Point |
| Typ | Shavehook |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Drewno |
| Blade Dimensions | 60x45 |
| Tang Type | Scale Tang |
| Number of Scraping Edges | 1 |
| Pack Quantity | 1 |