Skrobak opadowy 4" Kennedy KEN5887380K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrobak opadowy 4" Kennedy KEN5887380K
Kennedy KEN-588-7380K
SKROBAK OPADOWY 4"
KEN-588-7380K
Opis produktu
Prześlizguje się ponad małymi przeszkodami i opada w położenie pionowe umożliwiając wyciągnięcie materiału.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140035485 |
| Kod eCl@ss | 36000000 |
| Scraper Size | 100mm |
| Scraper Size | 4" calowe |
| Nr produktu | Z1741 |
| Typ | Universal |
| Kod UNSPSC | 20111610 |
| Waga elementu | 125g |
KEN5887380K
SKROBAK OPADOWY 4" Kennedy
KEN-588-7380K
SM.CK016,15,9ZLNE
Narzędzia Cromwell