Skrobak opadowy 6" Kennedy KEN5887460K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrobak opadowy 6" Kennedy KEN5887460K
Kennedy KEN-588-7460K
SKROBAK OPADOWY 6"
KEN-588-7460K
Opis produktu
Prześlizguje się ponad małymi przeszkodami i opada w położenie pionoweumożliwiając wyciągnięcie materiału.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140035522 |
| Kod eCl@ss | 36000000 |
| Scraper Size | 150mm |
| Scraper Size | 6" calowe |
| Nr produktu | Z1742 |
| Typ | Universal |
| Kod UNSPSC | 20111610 |
| Waga elementu | 240g |
KEN5887460K
SKROBAK OPADOWY 6" Kennedy
KEN-588-7460K
SM.CK016,25,4ZLNE
Narzędzia Cromwell