Skrobak opadowy zatrzaskowy 4" Kennedy KEN5887390K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrobak opadowy zatrzaskowy 4" Kennedy KEN5887390K
Kennedy KEN-588-7390K
SKROBAK OPADOWY zATRZASKOWY 4"
KEN-588-7390K
Opis produktu
Prześlizguje się ponad małymi przeszkodami i opada w położenie pionoweumożliwiając wyciągnięcie materiału.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140035492 |
| Kod eCl@ss | 36000000 |
| Scraper Size | 100mm |
| Scraper Size | 4" calowe |
| Nr produktu | Z1771 |
| Typ | Lockfast |
| Kod UNSPSC | 20111610 |
| Waga elementu | 140g |
KEN5887390K
SKROBAK OPADOWY zATRZASKOWY 4" Kennedy
KEN-588-7390K
SM.CK016,17,7ZLNE
Narzędzia Cromwell