Skrobak podłogowy 1,5m nierdzewny 21cm Sitesafe SSF5223863A GAB
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Długość: 1400mm; 1,4m; 140cm
- Długość całkowita: 1480mm; 148cm; 1,5m
- Szerokość ostrza: 210mm x 100mm; 21cm x 10cm
- Drewniana rękojeść i stalowe nierdzewne ostrze.
- Waga: 1.15 kg
Używany do usuwania zanieczyszczeń, tłuszczu i brudu z podłóg warsztatowych, obszarów przygotowania i w pasażach handlowych itp.
Ostrze ze stali jest zaprojektowane tak, aby nie uszkodzić podłogi wyłożonej kafelkami lub laminatów i jest wyposażone w uchwyty z włókna szklanego dla wytrzymałości i łatwej sterylizacji.
Skrobak ten jest wyposażony w drewnianą rączkę i nadaje się do stosowania w warsztatach, obszarach przygotowawczych i pasażach handlowych.
Cechy i zalety
- Stalowe ostrze zostało zaprojektowane tak, aby nie uszkodzić podłóg wyłożonych kafelkami lub laminatów
- Drewniany uchwyt jest trwały i pozwala na lepszy chwyt
- Ostrze ze stali nierdzewnej jest wytrzymałe i nadaje się do powtarzalnej pracy
Typowe aplikacje
- Warsztaty
- Place budowy
- Centra handlowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sitesafe |
| EAN13 Barcode | 5036140228214 |
| eCl@ss Code | 21041090 |
| Supplier Part No. | SSF-522-3863A |
| UNSPSC Code | 27112009 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 210mm |
| Szerokość ostrza | 100mm |
| Do użycia z | S41411 |
| Długość całkowita | 1480mm |