Skrzynia górna wózka narzędziowego 6-szufladowa Kennedy KEN5942240K KEN-594-2240K SPC-19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
649,02 €
Cena regularna:
527,66 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrzynia górna wózka na kółkach 6-szufladowa Kennedy KEN5942240K
Kennedy KEN-594-2240K
KEN5942240K
RED-28" 6 DRAWER PROFESSIONAL TOP CHEST Kennedy
KEN-594-2240K
SM.CK016,2000ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nasza wszechstronna gama produktów do przechowywania narzędzi - połączenie maksymalnej pojemności z doskonałym wykończeniem. Gama solidnych i wytrzymałych produktów wykonana jest z dwuczęściowej konstrukcji ze stalowymi ścianami wewnętrznymi oraz wzmocnionymi panelami tylnymi dla większego bezpieczeństwa. Prostokątne narożniki chronią przed uszkodzeniami i pęknięciami podczas przesuwania oraz pozwalają dłużej zachować kształt produktu. Produkt posiada antykorozyjne i odporne na działanie rozpuszczalników wykończenie proszkowe. Szuflady z pełnym wysuwaniem o klasycznym wzorze zapewniają łatwy dostęp, mimo ładowności wynoszącej aż 40-45 kg. Zwiększona ładowność szuflady umożliwia przechowywanie większości narzędzi i może być załadowana do pełna.
Bezpieczeństwo
Górna pokrywa wyposażona w gazowe teleskopy zapewniające łatwe i bezpieczne otwieranie. Tylny mechanizm blokujący dla dodatkowego bezpieczeństwa.
Łatwość przesuwania produktu
Mocne, ergonomiczne uchwyty boczne, pasujące do każdej ze stron szafki. Wyposażone w kółka o średnicy 125 mm z hamulcami, amortyzujące wstrząsy i przystosowane od dużych obciążeń.
Wzór
Antykorozyjne i odporne na działanie rozpuszczalników wykończenie proszkowe, na dłużej zachowuje powłokę i chroni przed zadrapaniami. Perforowane boki zwiększają przestrzeń przechowywania, umożliwiając mocowanie akcesoriów i uchwytów do narzędzi, umożliwiając mocowanie akcesoriów i uchwytów do narzędzi. Narożniki o kącie nachylenia 45° chronią przed uszkodzeniami i pęknięciami podczas przesuwania oraz pozwalają dłużej zachować kształt produktu. Plastikowe amortyzatory na każdym rogu chronią przed uderzeniami. Górna, antypoślizgowa mata z 10-milimetrowego tworzywa EVA zapobiega uszkodzeniom i zapewnia ochronę narzędzi. Górna taca z tworzywa ABS dostępna osobno.
Szuflady
Z pełnym wysuwaniem zapewniającym łatwiejszy dostęp. Samozamykacze magnetyczne zabezpieczają szuflady w bezpiecznej pozycji. Indywidualne zatrzaski zapewniające pełny wysuw szuflady i pozwalające na jednoczesne otwarcie tylko jednej szuflady zapobiegają przewróceniu szafki. Wyściełane 3-milimetrowym tworzywem EVA zabezpieczają powłokę oraz chronią narzędzia. 45-milimetrowe prowadnice kulkowe zapewniają stabilność szuflady oraz płynne otwieranie - nawet pod dużym obciążeniem.
Skrzynia górna
6 Szuflada Rozmiar (SxGxW):
3@ 170x400x75mm
3@ 570x400x75mm
Ładowność wszystkich szuflad (ogółem):
Skrzynia narzędziowa: 255kg.
Wózki warsztatowe na kółkach: 290kg.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140258808 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Number of Drawers | 6 |
| Głębokość całk. | 520 |
| Długość całkowita | 570 |
| Waga całkowita | 46.5 |
| Szerokość całk. | 770 |
| Supplier Part No. | 5942240K |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Red/Black |
| Design | 45° Angled Corners Anti-Rust & Solvent Resistant Powder Coated Finish Perforated Sides Plastic Corner Bumpers Reinforced Top Lid & Corner Protectors Steel Inner Walls |
| Number of Drawers | 6 |
| Numer produktu | BCD-280061IZ |
| Typ produktu | Tool Chest |
| Waga | 43kg |
| Drawers | 3.0mm EVA Liners 45mm Ball Bearing Slides Auto Return Full width Individal Catches Fully Opening |
| Drawer Dimensions | (3)168 x 398 x 75mm (3)568 x 398 x 75mm |
| Security | Full Hight Rear Locking Mechanism |
| Mobility | Heavy Duty Side Handle |
| Product Range | Professional - Ultimate Range |
| Product Dimensions in mm | Depth 465mm Height 455mm Width 710mm |
| Replacement Spares To Suit This Product | |
| Drawer Load Capacity | kg |