Skrzynka narzędziowa 6-szufladowa żółta Yamoto YMT5945240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 402,20 zł
Cena regularna:
1 140,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrzynka narzędziowa 6-szufladowa żółta Yamoto YMT5945240K
Yamoto YMT-594-5240K
YMT5945240K
SM.CK016,1375ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wymiary całkowite (SxGxW): 668x315x389mm.
Górny przedział (SxGxW): 660x305x50mm.
Taca (SxGxW): 430x170x45mm.
Wymiary szuflad (SxGxW):
1 szuflada 590x279x101.5mm. 2 szuflady 590x279x49mm.
1 szuflada 281x279x49mm. 2 szuflady 127x279x49mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Yamoto |
| Kolor | Żółty |
| EAN13 Barcode | 5036140062269 |
| Głębokość całk. | 315 mm |
| Wysokość całkowita | 389 mm |
| Szerokość całk. | 668 mm |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Waga | 22.2 kg |