Skrzynka narzędziowa organizer i taca monterska TTO480 Kennedy KEN5932320K MTM
dostępny
Cena regularna:
$60.27
Cena regularna:
$49.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrzynka narzędziowa organizer i taca monterska TTO480 Kennedy KEN5932320K
Kennedy KEN-593-2320K
Skrzynka narzędziowa & ORGANIZER & TACA MONTERSKA TTO480
KEN-593-2320K
Opis produktu
Wykonana z przeciwudarowego plastiku. Wewnętrzna taca monterska ma 8 przegródek i rączkę. Organizer ma 16 przegródek i przezroczytą pokrywę. Skrzynka posiada bardzo mocne fortepianowe zawiasy zapięcia i otwór pod zamknięcie na kłódkę.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Opis | Tool Box with |
| Kod EAN13 | 5036140018013 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Wysokość całk./opak. | 260mm |
| Długość całk./opak. | 480mm |
| Waga całkowita | 2.3 |
| Szerokość całk./opak. | 240mm |
| Nr produktu | 33 |
| Kod UNSPSC | 24112401 |
KEN5932320K
SKRZYNKA NARZEDZIOWA & ORGANIZER & TACA MONTERSKA TTO480 Kennedy
KEN-593-2320K
SM.CK016,122ZLNE
Narzędzia Cromwell