Skrzynka narzędziowa z wkładką 19" Kennedy KEN5940040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
236,60 zł
Cena regularna:
192,36 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrzynka narzędziowa z wkładką 19" Kennedy KEN5940040K
Kennedy KEN-594-0040K
Skrzynka narzędziowa z wkładka 19"
KEN-594-0040K
Opis produktu
Wykonane z grubej, stalowej tłoczonej blachy, konstrukcja solidnie spawana. Nierdzewne dzięki podwójnej warstwie farby epoksydowej, nakładanej proszkowo. Szybko zwalniające solidne zamki klamrowe zaczep pod kłódkę (kłódkę trzeba zamawiać oddzielnie). Wewnętrzna wkładka/tacka na mniejsze detale. Solidna rękojeść na górnej części pokrywy.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140004450 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Głębokosć całk./opak. | 180mm |
| Wysokość całk./opak. | 180mm |
| Szerokość całk./opak. | 483mm |
| Kod UNSPSC | 24112401 |
| Waga | 3.65 kg |
KEN5940040K
SKRZYNKA NARZEDZIOWA Z WKLADKA 19" Kennedy
KEN-594-0040K
SM.CK016,132,3ZLNE
Narzędzia Cromwell