Skuwacz otwieracz do łańcuchów rolkowych Kennedy KEN5881010K KEN-588-1010K
dostępny
Cena regularna:
265,90 zł
Cena regularna:
216,18 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skuwacz otwieracz do łańcuchów rolkowych Kennedy KEN5881010K KEN-588-1010K
Cała konstrukcja separatora wykonana jest ze stali. Do rozpinania łańcuchów, które mają rozluźnione zapinki. Prosta obsługa urządzenia. Należy zacisnąć łańcuch w samozamykających szczękach. Przekręcić uchwyt typu T aby wycisnąć szpilkę/kołek.
Model SCS1
Łańcuch: 9.525 - 15.875mm (0.375” - 0.625”) skok do standardu BS & ANSI.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140004757 |
| eCl@ss Code | 23170490 |
| Model, kod produktu | SCS1 |
| Supplier Part No. | 5881010K |
| UNSPSC Code | 27111500 |
| Waga elementu | 445 g |
Informacje dodatkowe:
| Model, kod produktu | |
| Standard, norma | ANSI, BS |
| Maks. skok łańcucha | 15,876mm 0,625" |
| Min. skok łańcucha | 9,525mm 0.,375" |
| Zakres rozmiarów łańcuchów | 9,525mm - 15,875mm |
KEN5881010K
OTWIERACZ DO LANCUCHOW - LANCUCH ROLKOWY Kennedy
KEN-588-1010K
SM.CK016,158,7ZLNE
Narzędzia Cromwell