Słuchawki ochronne wysokowydajne czerwone Sitesafe SSF9584080K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HEARING DEFENDER HAZARDOUS - RED Sitesafe SSF9584080K
Sitesafe SSF-958-4080K
SSF9584080K
HEARING DEFENDER HAZARDOUS - RED Sitesafe
SSF-958-4080K
SM.CK016,46,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do niebezpieczne zadań Wzór składany z teleskopowymi ramionami. Zgodne z EN352-1: 2002.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sitesafe |
| EAN13 Barcode | 5036140253612 |
| eCl@ss Code | 40019090 |
| Supplier Part No. | SSF-958-4080K |
| UNSPSC Code | 46181902 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | g |
| Standard, norma | EN352-1: 2002 |
| Ear Defender Type | Over-the-Head |
| Single Number Rating (SNR) | 30 dB decibel |
| Communication Type | No Communication Feature |
| Insulation Type | |
| Cup Colour | Czerwony |
| High Attenuation Rating | 36 dB decibel |
| Medium Attenuation Rating | 28 dB decibel |
| Low Attenuation Rating | 18 dB decibel |