Słuchawki okrągłe generalnego użytku żółte Sitesafe SSF9584040K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HEARING DEFENDER GENERALDUTY - YELLOW Sitesafe SSF9584040K
Sitesafe SSF-958-4040K
SSF9584040K
HEARING DEFENDER GENERALDUTY - YELLOW Sitesafe
SSF-958-4040K
SM.CK016,46,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Z elastycznymi słuchawkami ochronnymi ze wzmocnionego tworzywa ABS i poduszkami z PCV. Zgodne z EN352-1: 2002.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 46181902 |
| eCl@ss Code | 40019090 |
| Producent | Sitesafe |
| Supplier Part No. | SSF-958-4040K |
| EAN13 Barcode | 5036140253605 |
| Battery Life | |
| Push-to-Hear Duration | |
| Standard, norma | EN352-1: 2002 |
| Ear Defender Type | Over-the-Head |
| Communication Type | |
| Insulation Type | Dielectric |
| Visibility Features | |
| Cup Colour | Żółty |
| Cup Material | ABS |
| Ear Cushion Material | PVC |
| Headband Material | Plastic |
| Single Number Rating (SNR) | 25 dB |
| Waga | 158 g |
| High Attenuation Rating | 33 dB |
| Medium Attenuation Rating | 24 dB |
| Low Attenuation Rating | 15 dB |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer produktu | SSED29 |
| Waga | g |
| Standard, norma | EN352-1: 2002 |
| Ear Defender Type | Over-the-Head |
| Single Number Rating (SNR) | 27 dB decibel |
| Communication Type | No Communication Feature |
| Insulation Type | |
| Cup Colour | Żółty |
| High Attenuation Rating | 29 dB decibel |
| Medium Attenuation Rating | 25 dB decibel |
| Low Attenuation Rating | 17 dB decibel |