Smar do przemysłu spożywczego HTA500 500ml Solent SOL7406220C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Smar do przemysłu spożywczego HTA500 500ml Solent SOL7406220C
Solent SOL-740-6220C
SOL7406220C
SMAR DO PRZ. SPOZYWCZEGO HTA500 500ml Solent
SOL-740-6220C
SM.CK016,49,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Bezpieczny przy żywności syntetyczny smar PTFE. W pełni syntetyczny , przezroczysty, nie topiący się smar, który powoduje penetrację płynem w częściach maszyny, zanim nie osiągnie poziomu smaru Nr 2. Ochrania i smaruje w postaci nietoksycznej, antykorozyjnej warstwy, więc można stosować w przesuwanych, rolkowych, łożyskowanych elementach z metalu, drewna, plastiku. Wyprodukowany z nietoksycznych, smarujących składników, które są na liście FDA i NSF H1. Odporny na słoną i świeżą wodę, może być używany wewnątrz i na powietrzu w temperaturze od -40°C do +340°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 15121900 |
| Producent | Solent Lubricants For Food |
| Supplier Part No. | SOL-740-6220C |
| EAN13 Barcode | 5036140022232 |
| Size | 500 ml |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Container Type | Aerosol |
| Features | Dielectric Resistant To High Humidity Resistant To Salt Water |
| Size | 500ml |
| For Use On | Bearings Food Equipment Locks |
| Standard, norma | |
| Operating Temperature Range | -40 to 260 °C degree Celsius |